Ver Coşkuyu
Ver Coşkuyu
Ver Coşkuyu
Ver Coşkuyu
Ver Coşkuyu
Ver Coşkuyu
Ver Coşkuyu
Ver Coşkuyu

Başkan

turhanveliakyol11967 yılında Tavas- Nikfer’de doğdu.

İlkokulu Tavas Büyükkonak İlkokulunda, ortaokul ve lise öğrenimimi ise Aydın İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı.

Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden 1988’de mezun oldu.

1989 yılında Karabük İmam Hatip Lisesinde meslek hayatına başladı. Askerliğini yedek subay olarak yaptı. Tavas’ta çeşitli okullarda öğretmenlik ve yöneticilik yaptıktan sonra, 2008-2011 yılları arasında Tavas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde bulundu. 2012 yılından bugüne kadar da Denizli Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü görevini yürütmekteydi.

Stratejik yönetim ve planlama, kamu yöneticiliği eğitimi ve benzeri çok sayıda kurs ve eğitime katıldı, STK’larda yer alarak pek çok alanda yararlı çalışmalarda bulundu, kamuda yapmış olduğu görevleri süresince çeşitli başarı belgeleri ile ödüllendirildi. Yurtdışı (11 ülke, 20 şehir) ve yurtiçi (46 il ve 350 ilçe) sosyal, kültürel ve mesleki gezi ve incelemelere katılarak çeşitli kültür, etkinlik, yönetim, vizyon ve anlayışları; yerinde görme, tanıma, inceleme ve analiz etme fırsatı yakaladı. İngilizce ve Arapça bilen Sayın AKYOL evli ve 2 çocuk babasıdır.

 
 

turhanveliakyol1İnsana yatırımın en değerli yatırım olduğuna inanıyoruz. Bunun için projelerimizin tamamında, insana yatırım yapmak temel ilkemiz… Katılımcı ve insan merkezli yönetim anlayışıyla, sizlerle iç içe olacak ve sürekli sizlerle bir araya geleceğiz. Sorunlarınızı, dertlerinizi, beklenti ve arzularınızı yüzyüze konuşacak, birlikte çözüme kavuşturacağız.

Tavas’ı huzur başkenti yapma hedefine birlikte yürüyeceğiz.
Sözle değil, icraatlarımızla ortaya koyacağımız belediyecilik anlayışını, insana hizmet odaklı sosyal belediyecilik vizyonumuzla harmanlayacak, Tavas’a birbirinden değerli projeler kazandıracağız.

En kalbi saygı ve selamlarımla.

Turhan Veli AKYOL
Tavas Belediye Başkanı

Best online bookmaker Sky Bet read full bookie review at bettingy.com

Tavas Belediyesi © Copyright 2014 | Tüm Hakları Saklıdır